expedia
St. Michael’s, Elbe Tunnel & Harbor 2-Hour Hamburg Tour
Picture 2 for Activity St. Michael’s, Elbe Tunnel & Harbor 2-Hour Hamburg Tour
Picture 4 for Activity St. Michael’s, Elbe Tunnel & Harbor 2-Hour Hamburg Tour
Picture 6 for Activity St. Michael’s, Elbe Tunnel & Harbor 2-Hour Hamburg Tour
Picture 5 for Activity St. Michael’s, Elbe Tunnel & Harbor 2-Hour Hamburg Tour

St. Michael's, Elbe Tunnel & Harbor 2 uur Hamburg Tour

Van Jutta Hülsmann your personal guide
10 van 10
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 250 per reiziger* *Betaal een lagere prijs door meer dan 2 volwassenen te selecteren
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 2 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen
Overzicht
  • Laat je inspireren door de barokke kerk St. Michael's en haar rijke decoratie
  • Vind orgel nr. 5 en onderzoek de crypte van deze kerk uit 1762
  • Geniet van het uitzicht vanaf het observatiedek of de overkant van de rivier
  • Leer meer over het lot van de weduwen van kooplieden en het leven in de 17e eeuw
  • Wandel door de Portugese wijk met zijn restaurants vlakbij de haven

Locatie van activiteit

    • Hamburg
    • Hamburg, Hamburg, Germany

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • Engl. Planke 1, 20459 Hamburg, Germany | In front of the main entrance to St. Michael's Church, Hamburg
    • Hamburg, Hamburg, Germany

Beschikbaarheid controleren


St. Michael's, Elbe Tunnel & Harbor 2 uur Hamburg Tour
  • De activiteit duurt 2 uur2 u.
    2 u.
  • Duits
Prijsdetails
€ 250,00 x 1 reiziger€ 250,00

Totaal
De prijs is € 250,00
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenRondleiding van 2 uur
  • InbegrepenInbegrepen Deskundige gids
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenVervoer
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen Toegangsprijzen (bezoek aan de toren)

Belangrijke info voor je boekt

  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Tijdens deze interessante tour krijg je 3 van de meest fascinerende bezienswaardigheden in Hamburg te zien: de Sint-Michielskerk, de oude Elbe-tunnel en de haven.

De Sint-Michielskerk wordt door de inwoners van Hamburg liefkozend “Michel” genoemd en is de jongste van de 5 hoofdkerken in de stad. Bewonder 3 van de 5 orgels, de grootste kerkklok van Duitsland en de indrukwekkende klokkentoren. Geniet van het adembenemende uitzicht vanaf het observatiedek, dat je lopend of met de lift (optioneel) kunt bereiken. Bekijk de weduwenhuizen uit de 17e eeuw achter de kerk in de Krayenkamp, de laatste overgebleven voorbeelden van typische hofgebouwen in Hamburg.

Vervolgens loop je door de Portugese wijk in de richting van St. Pauli Landungsbrücken. Hier zie je de twee schepen aan de kust: Rickmer Rickmers en Cap San Diego. Terwijl de drukte van Landungsbrücken je uitnodigt om even te blijven hangen, ga je verder naar de Oude Elbtunnel.

Ga de trap af in de meer dan 100 jaar oude constructie of neem de lift. Afhankelijk van de resterende tijd vaart u onder de rivier de Elbe door naar Steinwerder, waar u kunt genieten van het prachtige panoramische uitzicht over de stad Hamburg.

Onze aanbeveling als je van orgelmuziek houdt: doe mee aan een orgelconcert van 20 minuten 's middags van maandag tot vrijdag in de St. Michaeliskerk. We kunnen onze tour direct na het concert om 12:30 beginnen.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Hamburg
    • Hamburg, Hamburg, Germany

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • Engl. Planke 1, 20459 Hamburg, Germany | In front of the main entrance to St. Michael's Church, Hamburg
    • Hamburg, Hamburg, Germany