




Van Sarajevo naar Mostar: Ontdek de Oude Brug, Pocitelj en Kravice watervallen
Van OceanAir Travels
Gratis annulering mogelijk
Wat is inbegrepen?
Overzicht
Locatie van activiteit
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
Beschikbaarheid controleren
Gedeelde tour zonder tickets
Rondleiding door de oude binnenstad van Mostar met bezoek aan Blagaj Tekke, Počitelj dorp en Kravice watervallen. Exclusief toegangskaartjes voor specifieke attracties.
Taalopties: Engels
Starttijd: 08.00 uur
Prijsdetails
Totaal
10% korting
Gedeelde Tour met Entreebewijzen & Lunch
All-inclusive: Entree oude brug, Mostar tour, lunch, Blagaj Tekke, Počitelj, Kravice watervallen. Regelingen zonder gedoe.
Taalopties: Engels
Starttijd: 08.00 uur
Prijsdetails
Totaal
10% korting
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling
Wat is wel en niet inbegrepen
Belangrijke info voor je boekt
- Ophalen van hotel/appartement in Sarajevo; Swiss of Koncept Residence Hotel indien buiten de grenzen.
- Breng de gids op de hoogte van voedselallergieën zodat er tijdig alternatieve regelingen kunnen worden getroffen.
- Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit of ernstige gezondheidsproblemen.
- Kinderwagens en rolstoelen zijn niet toegankelijk.
- In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing