expedia
Amsterdam Nightlife Ticket
Amsterdam Nightlife Ticket
Amsterdam Nightlife Ticket

Nederland: Amsterdam Nachtleven Ticket

Van GlobalTix Pte Ltd
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 16 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 7 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Kies 1-7 dagen voor een bruisend nachtleven.
  • Verken verschillende uitgaansgelegenheden in Amsterdam.
  • Geniet van gratis drankjes op 9 toplocaties.
  • Inclusief casinobezoek en taxikrediet.
  • Pakket op maat voor uiteenlopende voorkeuren.

Locatie van activiteit

  • Amsterdam
    • 221 Herengracht
    • 1016 BG, Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Amsterdam
    • 221 Herengracht

Beschikbaarheid controleren

1-daagse pas
  • De activiteit duurt 7 uur7 u.7 u.
Starttijd: 23.00 uur
Prijsdetails
€ 15,63 x 1 volwassene€ 15,63

Totaal
De prijs is € 15,63
tot di. 5 nov.
2 dagen ticket
Starttijd: 23.00 uur
Prijsdetails
€ 16,55 x 1 volwassene€ 16,55

Totaal
De prijs is € 16,55
tot di. 5 nov.
3-7 dagen ticket
Starttijd: 23.00 uur
Prijsdetails
€ 24,83 x 1 volwassene€ 24,83

Totaal
De prijs is € 24,83
tot di. 5 nov.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenToegangsbewijs

Belangrijke info voor je boekt

  • Ticket alleen geldig voor volwassenen 18+ jaar
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Ervaar de pulserende hartslag van het Amsterdamse nachtleven met het Amsterdam Nightlife Ticket. Deze exclusieve pas geeft je naadloos toegang tot de meest bruisende bars, clubs, speciale evenementen en unieke ervaringen van de stad. Of je nu op zoek bent naar de hipste clubs, trendy bars of unieke ervaringen in het nachtleven, dit ticket is je ultieme paspoort om het beste van het Amsterdamse nachtleven te ontdekken. Mis niets van de opwinding en haal het meeste uit je nachten in Amsterdam met de Amsterdam Nightlife Ticket.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIESAmsterdam
    • 221 Herengracht

  • PEOPLEPEOPLEAmsterdam
    • 221 Herengracht