expedia
SALERNO: Easy Hiking Path of Lemons • Maiori Minori Ravello
Picture 3 for Activity SALERNO: Easy Hiking Path of Lemons • Maiori and Minori
Picture 2 for Activity SALERNO: Easy Hiking Path of Lemons • Maiori Minori Ravello

SALERNO: Gemakkelijk wandelpad van citroenen - Maiori Minori Ravello

Van Salerno Incoming Tour and Stay
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 59 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • +2 u. 30 min.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Meerdere talen
Overzicht
  • Wandel langs de Amalfikust met deze gemakkelijke trektocht
  • Ruik de geuren van de Amalfikust
  • Bewondert landschappen van onbetwistbare schoonheid

Locatie van activiteit

    • Amalfi
    • Amalfi, Campania, Italy

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • 84122 Salerno SA, Italia | For departure from Salerno the embarkation is at the ferries terminal of Salerno Concordia / Molo Masuccio. We'll send by email the boarding pass for the Ferry from Salerno to Maiori
    • Salerno, Campania, Italy

Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.

Beschikbaarheid controleren


Gedeelde tour vanuit Maiori 09:45
  • De activiteit duurt 2 uur en 30 minuten2 u. 30 min.
    2 u. 30 min.
  • Engels

De Lemon Trail is een trekkingroute geschikt voor iedereen, gemakkelijk te benaderen maar met een onbetwistbare charme, tussen de prachtige steden Maiori, Minori en Ravello. Maak kennis met onze gids Begin deze ervaring in Amalfikust!

Starttijd: 09.30 uur
Prijsdetails
€ 59,00 x 2 volwassenen€ 118,00

Totaal
De prijs is € 118,00
tot zo. 27 apr.
Pad van Citroenen Trekking Gedeelde Tour vanuit Salerno 09:00
  • De activiteit duurt 3 uur en 30 minuten3 u. 30 min.
    3 u. 30 min.
  • Engels

De Lemon Trail is een trekkingroute die geschikt is voor iedereen, gemakkelijk te benaderen maar met een onbetwistbare charme. Neem de veerboot vanuit Salerno en ontmoet onze gids in Maiori om deze prachtige ervaring aan de Amalfikust te beginnen!

Starttijd: 09.00 uur
Prijsdetails
€ 105,00 x 2 volwassenen€ 210,00

Totaal
De prijs is € 210,00
tot zo. 27 apr.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenWandelgids
  • InbegrepenInbegrepen Retourticket veerboot (vanuit Salerno)
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenLemon Tour entree bij Agricola Ruocco (op aanvraag)

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet toegestaan: Klimmen, Schoenen met hoge hakken, Schoenen met open tenen, Sandalen of teenslippers
  • Niet geschikt voor: Mensen met hoogtevrees, Mensen met rugklachten, Mensen met insectenallergieën, Mensen met mobiliteitsbeperkingen
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

De Lemon Trail is een trekkingroute die geschikt is voor iedereen, gemakkelijk te benaderen maar met een onbetwistbare charme, tussen de prachtige steden Maiori, Minori en Ravello.

Je kunt kiezen voor de optie Trekking+Ferry als je vertrekt vanuit Salerno, of je kunt je tour starten vanuit de haven van Maiori.
Ga 's ochtends aan boord van de veerboot en maak een minicruise langs de kust van Salerno naar Maiori.
Ontmoet de gids in de haven van Maiori.

De tour begint bij de collegiale kerk van Santa Maria a Mare in Maiori, gebouwd in de 13e eeuw op een heuvel in het centrum van het stadje aan de Amalfikust en vernoemd naar het standbeeld dat volgens de overlevering in 1204 op het strand werd gevonden.

Onderweg worden we vergezeld door de bedwelmende geur van citroenboomgaarden, adembenemende panoramische uitzichten en terrassen die typisch zijn voor de Amalfikust.

Als we de stad Maiori verlaten, beklimmen we de trappen van Via Vena, kenmerkend voor hun typische positie leunend tegen de steile rotsrichel.

Na een korte tijd bevinden we ons in een prachtige vallei omringd door terrassen en een gevarieerde vegetatie van mediterrane struikgewas, olijfbomen, wijnstokken en johannesbrood.

Al snel bevinden we ons in het zeer oude en pittoreske dorpje Torre.
Tussen eeuwenoude citrusbomen lopen we door het hele dorp tot we bij een prachtige belvedère komen die uitkijkt over Minori, de belvedère van de “mortella”.

Nadat we wat souvenirfoto's hebben gemaakt om mee naar huis te nemen, dalen we in een paar minuten af naar Minori, waar we eerst de Romeinse Villa bezoeken.

De tour eindigt in Minori waar je kunt besluiten om met de veerboot terug te keren naar Salerno.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Amalfi
    • Amalfi, Campania, Italy

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • 84122 Salerno SA, Italia | For departure from Salerno the embarkation is at the ferries terminal of Salerno Concordia / Molo Masuccio. We'll send by email the boarding pass for the Ferry from Salerno to Maiori
    • Salerno, Campania, Italy
  • PEOPLEPEOPLE
    • porto di, 84010 Maiori SA, Italia | The Lemon Trail is a trekking trail suitable for everyone, easy to approach but with unquestionable charm, between the beautiful towns of Maiori, Minori and Ravello. Meet our Guide Start this experience in Amalfi Coast!
    • Maiori, Campania, Italy