Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Apartment strategic location tourists i n Aosta Valley - Balteo - CIR 0012
Dit appartement in Villeneuve is voorzien van een keuken
Dit appartement beschikt over een tuin. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een eetruimte, een televisie en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Accommodatiebeheerder
Claudia
Talen
Frans, Italiaans
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Dingen om te doen
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT007074C2TMAO8WY5, ALLOGGIO AD USO TURISTICO-VDA-Villeneuve-0012
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
VILLENEUVE, AOSTA
In de buurt
Skigebied Pila - 12 min. rijden - 7.9 km
Kabelwagen van Aosta-Pila - 13 min. rijden - 11.9 km
Ruïnes van Teatro Romano - 15 min. rijden - 11.6 km
Kathedraal van Aosta - 15 min. rijden - 11.6 km
Arco di Augusto - 15 min. rijden - 11.9 km
Lokaal vervoer
Station Aosta - 17 min. rijden
Restaurants
Pizza & Love - 6 min. rijden
Bar Brasserie L'Adret - 4 min. rijden
Ristorante La Vaccarana - 9 min. wandelen
L'oasi - 13 min. wandelen
Panificio Pitti - 3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment strategic location tourists i n Aosta Valley - Balteo - CIR 0012?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Apartment strategic location tourists i n Aosta Valley - Balteo - CIR 0012 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment strategic location tourists i n Aosta Valley - Balteo - CIR 0012 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment strategic location tourists i n Aosta Valley - Balteo - CIR 0012?
Dit appartement in Villeneuve ligt op 2 km afstand van Val di Rhemes en Valgrisenche en Lo Triolet. Ook Sarriod della Tour en Castello di Saint-Pierre liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Apartment strategic location tourists i n Aosta Valley - Balteo - CIR 0012
Beoordelingen
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10/10
Netheid
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Odile G.
9 aug 2024
Positief: Netheid
Hôte très sympathique et disponible
Appartement bien placé à l'entrée des vallées du Grand Paradiso pour aller faire de superbes randonnées, et à 10 km d'Aoste. Spacieux, convenablement équipé, mais il faut payer en plus la location de draps et de serviettes. Même sans climatisation nous n'avons pas eu trop chaud .efermant tous volets
Odile G.
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Letizia C.
6 aug 2024
Positief: Netheid
Casa grande e confortevole
La casa è accogliente e con tutte le utilità. è spaziosa e fresca e posizionata in un crocevia strategico tra diverse valli. Claudia è impeccabile e gentile. Unico neo, l'affaccio è su strada (separato da una siepe) e si sente un po' il rumore delle macchine