
Vakantie en citytrip naar Ujitawara
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Ujitawara
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.




Hotel Monterey Grasmere Osaka
Naniwa
per persoon
24 jun. - 30 jun.
net gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Brussel (BRU) naar Osaka (KIX)
9/10 Wonderful! (1.278 beoordelingen)
Dit hotel kent een chique uitstraling. De kamers zijn wat aan de kleine kant, zeker wanneer je met twee personen reist maar als solo reiziger is het prima te doen.
Het bed is een mooi groot bed en met mijn 1.93 zeker in de lengte niet te klein. Het matras was lekker hard. Iets wat ik wel kan waarderen.
De kamer was voorzien van een TV met een beperkt aantal Japanse zenders maar je kon ook gebruik van YouTube of inloggen op een van de vele streaming aanbieders zoals Netflix.
De badkamer was klein maar voorzien van een toilet/bidet met verwarmde bril. Ik ga dit wel missen in de winter in Nederland. De douche is heerlijk. De sterkte van de straal kan ingesteld worden maar over het algemeen wat aan de harde kant. Dit kan verminderd worden door minder druk op de kraan te zetten.
Zeker een aanbeveling voor mensen die Osaka willen verkennen. Het is centraal gelegen nabij Osaka Namba station van waaruit diverse trein en metrolijnen vertrekken.
Beoordeeld op 11 jan. 2025
Tophotels in Ujitawara

Onyado Nono Kyotoshichijo Natural Hot Springs
491 Zaimokucho, Shimogyo, Kyoto, Kyoto
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 265 per nacht van 24 apr. tot 25 apr.
€ 265
inclusief belastingen en toeslagen
24 apr - 25 apr
9,4/10 Exceptional! (2.942 beoordelingen)
"Muy buen servicio, muy limpia, el buffete del desayuno muy basto"
Beoordeeld op 18 apr. 2025

THE BLOSSOM KYOTO
140-2 Manjujicho, Shimogyo-ku, Kyoto, Kyoto
De prijs is € 217 per nacht van 2 mei tot 3 mei
€ 217
inclusief belastingen en toeslagen
2 mei - 3 mei
9,6/10 Exceptional! (1.847 beoordelingen)
"Thoroughly enjoyed our stay at Blossom Hotel. Room was clean, bright corner room, quiet, had a nice tea/coffee setup, snacks and laundry in lower level were great to have. Handy grocery store is next door. Breakfast was a nice way to fuel for the day, it can get busy. Terrific place for our ..."
Beoordeeld op 19 apr. 2025

LOISIR HOTEL CLASSIC GARDEN KYOTO SANJO
80 Mikuracho, Kyoto, Kyoto
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 66 per nacht van 6 mei tot 7 mei
€ 66
inclusief belastingen en toeslagen
6 mei - 7 mei
9/10 Wonderful! (238 beoordelingen)
"De bedden waren erg hard. Het ene bed lag prima de andere had een slaapbank eronder en was daardoor erg hard. Klagen bij de receptie hielp helaas niet. De ligging van het hotel was prima."
Beoordeeld op 9 apr. 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.