Particuliere eigenaar

Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad

Dit aparthotel met een keuken ligt op wandelafstand van Plaza de Armas

Fotogalerie voor Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad

Terrein van de accommodatie
Exterieur
9 slaapkamers, gratis wifi, beddengoed
Exterieur
9 slaapkamers, gratis wifi, beddengoed

Aparthotel

9 slaapkamers9 badkamersMax. aantal: 54

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 36
inclusief belastingen en toeslagen
4 apr - 5 apr

Over deze accommodatie

Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad

Dit aparthotel met een keuken ligt op wandelafstand van Plaza de Armas
Geniet bij dit aparthotel van internet, aparte rookruimtes en spelletjes. Geniet in dit aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 9 badkamers en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een smart-tv.
Elke kamer in dit aparthotel is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv.

Accommodatiebeheerder

QORIANKA HOSTEL

Talen

Engels, Italiaans, Spaans

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Elektrische waterkoker
  • IJsmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 9 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 9 badkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv
  • Spellen

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

LIST_ALT

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
MONETIZATION_ON

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen (inclusief verjaardagsfeesten) met max. 8 zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

Kaart
Cusco, Cuzco

In de buurt

  • Mercado San Pedro - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Plaza de Armas - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Coricancha - 7 min. wandelen - 0.7 km
  • Kathedraal van Cusco - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Sacsayhuaman - 9 min. rijden - 5.0 km

Lokaal vervoer

  • Station San-Pédro - 7 min. wandelen
  • Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 14 min. rijden

Restaurants

  • ‪Los Toldos Chicken - ‬3 min. wandelen
  • ‪Cafe Aylllu - ‬3 min. wandelen
  • ‪Inkas Gourmet Restaurant - ‬2 min. wandelen
  • ‪Super Pollo - ‬1 min. wandelen
  • ‪Kokopelli Upstairs Bar - ‬3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad?

Vandaag, 2 apr. 2025, kost een verblijf bij Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad van één nacht voor twee volwassenen op 4 apr. 2025 min. € 36,30, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad?

Dit aparthotel ligt in Historisch centrum, op 5 minuten wandelen van Municipal Theater en Mercado San Pedro. Plaza de Armas ligt op 0,5 km. Station San-Pédro ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Cusco Wanchaq is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen over Ubicado EN EL Centro DE LA Ciudad

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.