
Vakantie en citytrip naar Viveiro
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Op strandvakantie naar Viveiro
Een Viveiro-vakantie biedt de ideale omstandigheden om royaal te ontspannen. Of je nu warm loopt voor de gedachte aan luieren aan de waterkant of een wandeling langs de kust terwijl je mooie schelpen verzamelt, een reis naar Viveiro zorgt voor nieuwe energie. Als je bij voorkeur dicht bij het centrum verblijft, vind dan een accommodatie in de buurt van Strand van Area. Deze kuststrook vind je op slechts 6 kilometer afstand. We bieden ook Viveiro-pakketten aan op een steenworp afstand van Strand van Covas en Praia de Celeiro, twee andere uitstekende opties
Wat je wilt weten over Viveiro
- Als jij fantaseert over luieren aan zee, kijk dan eens naar onze strandhotels in Viveiro. Uitkijken op het water en een zachte zeebries in je gezicht – wat valt er nog meer te wensen?
- Verken anders ook eens onze selectie hotels. Deze zijn geliefd onder reizigers die vertrekken naar Viveiro. Begin je zoektocht vooral met het bekijken van Hotel O Val Do Naseiro en Thalasso Cantábrico Las Sirenas.
- Onze wat te doen in Viveiro-pagina is een geweldige bron van informatie voor memorabele activiteiten in de omgeving. Maar het is natuurlijk lastig om te tippen aan de kennis van de lokale inwoners. Met een inwonertal van 16,200 willen er vast wel een paar wat unieke tips met je delen.
- Ga niet weg voordat je Strand van Area, Strand van Covas en Praia de Celeiro hebt bezocht. Met wat je bespaart met onze Viveiro-vakantiedeals, kun je meer populaire bezienswaardigheden zoals deze aan je to-do-lijst toevoegen.
Tophotels in Viveiro

Thalasso Cantabrico Las Sirenas
PLAYA DE SACIDO, S/N , Lugo, Viveiro, Galicia
8,2/10 Very Good! (95 beoordelingen)
"Only certain rooms are quiet from the traffic."
Beoordeeld op 1 jan. 2025

Hotel As Areas I
C/Granxas No. 84, Covas, Viveiro, Lugo
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 57 per nacht van 23 mrt. tot 24 mrt.
€ 57
inclusief belastingen en toeslagen
23 mrt - 24 mrt
7,6/10 Good! (22 beoordelingen)
Cerca de la playa
"El hotel está muy cerca de la playa. Está un poco viejito, podrían remodelar algunas estancias. El desayuno es un poco justito para el precio que se paga."
Beoordeeld op 15 aug. 2024

Hotel Las Sirenas
Playa De Sacido, s/n, Viveiro, Lugo
8/10 Very Good! (57 beoordelingen)
"Estuvimos muy bien. Todo muy limpio y personal muy atento en todo momento"
Beoordeeld op 19 jul. 2024
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.