POUSADA EMCONTREI
Pension met gratis ontbijt en een buitenzwembad in São João da Barra
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor POUSADA EMCONTREI





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

RUA ANTONIA ALVES DE SOUZA, S/N, Sao Joao Da Barra, RIO DE JANEIRO, 28200000
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

POUSADA DOM QUIXOTE
POUSADA DOM QUIXOTE
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 53
inclusief belastingen en toeslagen
2 apr - 3 apr
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
POUSADA EMCONTREI Inn
POUSADA EMCONTREI SAO JOAO DA BARRA
POUSADA EMCONTREI Inn SAO JOAO DA BARRA
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over POUSADA EMCONTREI
Beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
3 externe beoordelingen