Familiehotels in North Vancouver
- Plan, boek en verblijf vol vertrouwen
Wees kieskeurig
Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Verander van gedachten
Boek hotels met gratis annulering
Controleer de beschikbaarheid van Familiehotels in North Vancouver
Populaire Familiehotels in North Vancouver

Pinnacle Hotel at the Pier
Pinnacle Hotel at the Pier
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (1767)
De prijs is € 114
inclusief belastingen en toeslagen
31 mrt - 1 apr

Lonsdale Quay Hotel
Lonsdale Quay Hotel
8.4 van 10, Zeer goed, (1781)
De prijs is € 110
inclusief belastingen en toeslagen
30 mrt - 31 mrt

Ocean Breeze B&B
Ocean Breeze B&B
8.0 van 10, Zeer goed, (43)
De prijs is € 513
inclusief belastingen en toeslagen
29 mrt - 30 mrt

Crystal's View Bed & Breakfast
Crystal's View Bed & Breakfast
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (88)
De prijs is € 329
inclusief belastingen en toeslagen
29 mrt - 30 mrt
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Ontdek meer over North Vancouver
Ontdek meer over North Vancouver
Informatie over Familiehotels in North Vancouver
Familiehotels in North Vancouver | 6 |
---|---|
Hoogste prijs | € 513 |
Laagste prijs | € 110 |
Aantal beoordelingen | 3.543 |
Totaal aantal hotels in North Vancouver | 859 |
Recente hotelbeoordelingen
Recente hotelbeoordelingen

Pinnacle Hotel at the Pier
5/5 Voortreffelijk
"Net en geweldig goed gesitueerd hotel. Vriendelijk personeel en goede faciliteiten. L
Toch een puntje van kritiek: de lobby/ingang is op een atypische plaats en niet heel duidelijk aangegeven. Voor de rest prima!"
Een geverifieerde reiziger uit Dordrecht verbleef bij Pinnacle Hotel at the Pier
10 maanden geleden geplaatst

Lonsdale Quay Hotel
4/5 Goed
"De locatie in North-Vancouver is aan het overkant van het water. Via een seabus (pontje) ben je zo aan de overkant bij Waterfront station. Daarvan kun je via verschillende vervoersmiddelen Vancouver verkennen. Ook de hop on hop off stopt daar.
De receptie is modern maar de kamers komen wat gedateerd over, dit komt door het bruine tapijt in de gang, de donkerbruine kozijnen, deuren en meubelen en de oude verlichting met rookgele lampenkappen. Je ziet ook wel dat het een beetje wordt opgeknapt, maar dat komt een beetje halfbakken over, zo was in onze kamer in het verleden iets aan het plafond gedaan en was het plafond voor de helft overnieuw geschilderd. Ook de stopcontacten zijn rookgeel. Wat meer stopcontacten/ usb aansluitingen is wenselijk . De kitranden in de badkamer zou ook wat netter mogen, de douchekop kon je instellen, maar je moest wel er op letten dat je hem er niet afdraaide.
In de kamer stond los een koelkastje met een magnetron erop.
Maar de badkamer was schoon, de kamer was netjes, het bed was goed en de lokatie (boven foodcourt dichtbij Seabus) vonden we herl prettig. Jammer dat het parkeren zo duur is, ruim 28 dollar per dag.
"
Een geverifieerde reiziger uit Overveen verbleef bij Lonsdale Quay Hotel
10 maanden geleden geplaatst