Hostels in Boñar
- Plan, boek en verblijf vol vertrouwen
Wees kieskeurig
Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Verander van gedachten
Boek hotels met gratis annulering
Bekijk de prijzen voor deze datums
Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden
Populaire Hostels in Boñar

Hostel El Oso Pardo
Hostel El Oso Pardo

Albergue Les Xendes. Parque de Redes - Hostel
Albergue Les Xendes. Parque de Redes - Hostel

Hostel Oso Pardo Superior
Hostel Oso Pardo Superior
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Andere accommodatietypes in Boñar

Self catering El Encanto del Valleval for 4 people
Self catering El Encanto del Valleval for 4 people
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (17)

Preciosa Casa con Barbacoa Chimenea y Piscina
Preciosa Casa con Barbacoa Chimenea y Piscina
8.0 van 10, Zeer goed, (4)

Tourist House La Pandiella
Tourist House La Pandiella
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (12)
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Ontdek meer over Boñar
Ontdek meer over Boñar
Informatie over Hostels in Boñar
Aantal beoordelingen | |
---|---|
Accommodatie | 131 |
Laagste prijs | |
Hoogste prijs |
Recente hotelbeoordelingen
Recente hotelbeoordelingen

Accommodation in the mountains. Jacuzzi. Picos de Europa. Asturias. Cangas de Onis.
2/5 Matig
Schoon maar slecht onderhouden
"De uitrusting van het verblijf liet veel te wensen over. In de keuken ontbraken de meest basale dingen. Geen waterkoker, geen theepot, geen afwasteil, pannen zonder deksel. De vaatwasser moest met bruut geweld dichtgegooid worden, anders deed hij het niet. Daardoor zaten er scheuren in de deur van het zeer lawaaiige apparaat. De badkamer bevat een oude douchebak van ijzer en een slechte douchekop waarvan de gaatjes half dicht zaten door kalkaanslag. Dit leverde een keiharde straal op die niet gereguleerd kon worden. De verwarming werkte niet. De jacuzzi wel als je het geduld kon opbrengen om 2 uur te wachten tot er genoeg water in zat. Uit de keukenkraan kwam geen warm water. Eén wastafel in de badkamer liep niet goed door. De bedden waren nogal smal en de matrassen hard. De verlichting en hele inrichting is slecht d.w.z. ongezellig licht en vreemde plaatsing van meubels. Toch was ons verblijf voor zover buiten het gehuurde object wel geslaagd. De omgeving is prachtig en het weer was het grootste gedeelte van ons verblijf prima. In het dorp is een bar , waar je prima kunt eten en de mensen zijn aardig. Er wonen voornamelijk bejaarden.
Voor boodschappen moet je wel plannen. Er komt om 13. 00 uur een rijdende winkel langs, maar die mis je meestal. Zorg dat je onderweg boodschappen doet in Cangas de Onis bv. Op het 3,5 km lange eenbaansweggetje kom je gelukkig bijna nooit een tegenligger tegen met de auto. "
Een geverifieerde reiziger verbleef bij Accommodation in the mountains. Jacuzzi. Picos de Europa. Asturias. Cangas de Onis.
7 maanden geleden geplaatst